
Килимок самонадувний Tramp Ultralight TPU orange 183х51х2,5 TRI-022
1 558 ₴
- В наличии
- Код: TRI-022
+380 (93) 535-45-56
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Килимок самонадувний Tramp Ultralight TPU оранж
Розмір: 183х51х2,5см; Вага: 604 гр.
Максимальне навантаження: 100 кг.
Дистриб'ютор в Україні Торговий дім "Абрис"
м. Київ, info@tramp.ua, tramp.ua
Країна виробництва: Китай
Дата виготовлення: 08.2023
Гарантійний термін: 1 рік
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tramp |
| Цвет | Оранжевый |
| Пользовательские характеристики | |
| dlinnaKovrika | 183 |
| osobennosti | компактный |
| razmery | 180х50х2,5см |
| tolshina | 2,5 см |
| tolshinaKovrika | до 3 см |
| ves | 0,65 кг |
| vesKovrika | <1 кг |
| Код Розетка | 69277700 |
Информация для заказа
- Цена: 1 558 ₴










