Директорський стілець зі столом Tramp
Розміри: 47*37*48/85см
Максимальне навантаження: 120 кг.
Дистриб'ютор в Україні Торговий дім "Абрис"
м. Київ, info@tramp.ua, tramp.ua
Країна виробництва: Китай
Дата виготовлення: 06.2021
Гарантійний термін: 1 рік
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tramp |
| Пользовательские характеристики | |
| dopustimeNavantagennya | 120 кг |
| material | двухслойный oxford 600D, алюминий |
| materialKarkasu | Алюміній |
| tip | Стул со столом |
| ves | 3,5 кг |
| Вага в упаковці | 4 кг |
| Размер в упаковке | 0,045 м3 |
Информация для заказа
- Цена: 3 154 ₴











