
Намет Tramp Mountain 2 (v2) green UTRT-022
9 693 ₴
- В наличии
- Код: UTRT-022-green
+380 (93) 535-45-56
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Намет Tramp Mountain 2 (V2) Зелений
Експедиційний двомісний намет Tramp Mountain 2 (V2).
Тридугова модель конструкції напівсфера з просторим тамбуром, двома входами та додатковим вітро- снігозахистом по всьому периметру зовнішнього тента.
Відмінні характеристики матеріалів, надійнаконструкція, перевіренав різноманітних умовах, міцні алюмінієвідуги — ось те, що потрібно справжньому мандрівнику!
Призначення: піший та гірський туризм, альпінизм та зимові походи
Час використання: весна-літо-осінь-зима
Особливості :
- алюмінієвий каркас
- додатковий сніго- вітрозахист
- 2 входи і 2 тамбури
- великий основний місткий тамбур
- входивнутрішнього наметапродубльованіантимоскітноюсіткою
- двошарова конструкція
- зовнішній тент намета стійкий до ультрафіолетових променів
- зов
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tramp |
| Цвет | Зелёный |
| Пользовательские характеристики | |
| karkas | Алюминий 7006 8,5 мм |
| materialKarkasu | Алюміній |
| naznachenie | Альпинизм, Вело и мото туризм, Піший та гірський туризм |
| osobennosti | Снежная юбка, Снежная юбка |
| raspolozhenieKarkasa | Внутрішнє |
| sezonnost | весна - лето - осень - зима |
| ves | 4.1 кг |
| vesPalatki | 4-5 кг |
| vmestimost | 2 |
| vodonepronicaemostDna | 10000 мм в. ст. |
| vodonepronicaemostTenta | 8000 мм в ст |
| Кратність в коробці | 4 |
Информация для заказа
- Цена: 9 693 ₴










