
Намет Totem Summer 2 (v2) одношаровий UTTT-019
1 540 ₴
- В наличии
- Код: UTTT-019
+380 (93) 535-45-56
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Намет Totem Summer 2
Легкий одношаровий літній двомісний намет Totem Summer для нетривалих походів вихідного дня та відпочинку на природі.
Особливості:
- одношаровий намет
- вхід спального відділення продубльований москітноюсіткою
- великий вентиляційний клапан
- всішвипроклеєні
Характеристики:
Тент: 100% поліестер Taffeta 75D / 190T PU 2000 мм в. ст.
Дно: армований терпаулінг 10000 мм в. ст.
Каркас: фіберглас7,9 мм
Вага: 1,7 кг.
Розміри в упаковці: 10 x 62 x 16 см.
Розмір: 205 х 140 х 120 см.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Totem |
| Пользовательские характеристики | |
| karkas | Фіберглас 7,9 мм |
| kolichestvoMest | 2 |
| materialKarkasu | Фіберглас |
| naznachenie | Піший та гірський туризм, Піший та гірський туризм, Піший та гірський туризм |
| raspolozhenieKarkasa | внешнее |
| sezonnost | Весна - літо |
| ves | 1,7 кг |
| vesPalatki | 1-2 кг |
| vmestimost | 1 |
| vodonepronicaemostDna | 10000 мм в ст |
| vodonepronicaemostTenta | 2000 мм в ст |
| Кратність в коробці | 6 |
Информация для заказа
- Цена: 1 540 ₴








