
Килимок самонадувний Tramp COMFORT 3 cm UTRI-015-dark-olive
2 003 ₴
- В наличии
- Код: UTRI-015-dark-olive
+380 (93) 535-45-56
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Легкий самонадувнийкилимок серії Comfort Tramp . Матеріал верхнього шару килимів даної серії виконаний з тканої замші. Це не дозволить спальника сповзати з килима і забезпечить додаткову м`якість, зберігаючи тепло вашого тіла. Ткана замша приємна на дотик і дозволить з великим комфортом лежати на килимку без спальника або покривала. Структура низу килима - Slides Less (точкове гелевидний нанесення) не дає йому ковзати по дну намети при розташуванні на похилих поверхнях. Модель оснащена кнопками з боків килимка дозволяє зшивати його з килимами аналогічної конструкції і товщини. Час використання: пізня весна - літо - рання осінь.
Особливості:
Розмір 190 х 62 см килимка розрахований на рослих і широкоплечих людей.
Ремнабор в комплекті.
Характеристики:
Матеріал: верх - поліестер Сhamois suede, дно - поліестер Slides Less 75D
Клапан: пластик (1 шт.)
Максимальне навантаження: до 130 кг.
Вага: 1,5 кг
Розміри: 190 x 62 x 3 см
Розміри в упаковці (тканинний мішок): 655 х 17 см.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tramp |
| Цвет | Оливковый |
| Пользовательские характеристики | |
| dlinnaKovrika | 190 см |
| osobennosti | серия "Комфорт" |
| razmery | 195x58x3см |
| tolshina | 3 см |
| tolshinaKovrika | 3 см |
| ves | 1,6 кг |
| vesKovrika | 1-2 кг |
Информация для заказа
- Цена: 2 003 ₴






