Опис
Універсальний туристичний намет Tramp LAIR 3 (V2).
Оновлена версія універсального туристичного тримісного намету Tramp LAIR 3 (V2)
Тридугова модель конструкції "полісфера" з просторим тамбуром і двома входами.
Гарне рішення для походів із тривалими стоянками на одному місці, модель популярна серед дитячих туристичних клубів завдяки своїй зносостійкості та місткості.
Призначення: аматорський піший і гірський туризм, сімейний відпочинок на природі.
Час використання: весна - лето - осень
Особливості:
- Двошаровий намет із двома входами
- Зовнішній тент намету стійкий до ультрафіолетового випромінювання
- Зовнішній тент має просочення, що затримує поширення вогню
- Великий місткий тамбур
- Два вентиляційні клапани
- Світловідбивні відтяжки й елементи на вентиляції
- Усі шви проклеєні
- Ідеальна для туристичних походів у весняну, літню та осінню пору
Характеристики:
Місткість: 3
Тент: 100% Поліестер 75D/190T RipStop 6000 мм ст.
Внутрішній намет: 100% повітропроникний поліестер
Дно: 100% Поліестер 75D/190T 8000 мм ст.
Каркас: Durapol 8,5 мм
Вага: 5 кг
Розмір: 220 х 370 х 130 см
Розмір в упаковці: 24 x 57 x 20 см
Намет доступний в інших розмірів.
Намет Tramp Lair 3 (v2) TRT-039
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Кемпінгові |
| Тип виробу | Намет |
| Користувальницькі характеристики | |
| karkas | Дюрапол 8,5 мм |
| kolichestvoMest | 3 |
| materialKarkasu | Дюрапол |
| naznachenie | Піший та гірський туризм, Піший та гірський туризм, Піший та гірський туризм |
| raspolozhenieKarkasa | Внутрішнє |
| sezonnost | весна - літо - осінь |
| ves | 5 кг |
| vesPalatki | 5-6 кг |
| vmestimost | 3 |
| vodonepronicaemostDna | 8000 мм у ст |
| vodonepronicaemostTenta | 6000 мм у ст |
| Код Розетка | 213802 |
| Кратність в коробці | 4 |
- Ціна: 6 578 ₴











