Опис
Палатка Tramp NISHE 2 (V2)
Універсальний двомісний туристичний намет Tramp NISHE 2 (V2) з двома входами, двома тамбурами збільшеного обсягу та площі.
Додаткова консольна дуга збільшує площу та внутрішній об'єм тамбура, підвищує вітростійкість і вітрообтованість намету.
Призначення: піший і гірський туризм, риболовля, відпочинок на природі.
Час використання: весна — літо — осінь.
Особливості:
- Двошаровий намет із двома входами
- Зовнішній тент намету стійкий до ультрафіолетового випромінювання
- Зовнішній тент має просочення, що затримує поширення вогню
- Збільшений тамбур
- Два вентиляційні клапани
- Світловідбивні відтяжки й елементи на вентиляції
- Усі шви проклеєні
- Ідеальна для туристичних походів у весняну, літню та осінню пору
Характеристики:
Вага: 4 кг
Місткість: 2
Тент: 100% Поліестер 75D/190T RipStop 6000 мм ст.
Внутрішній намет: 100% повітропроникний поліестер
Дно: 100% Поліестер 75D/190T 8000 мм ст.
Каркас: Durapol 8,5 мм
Розміри: 290 х 220 х 120 см
Розмір в упаковці: 13 x 59 x 17 см
Намет доступний в інших розмірів і кольорах.
Намет Tramp Nishe 2 (v2) TRT-053
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Трекінгові |
| Сезон | Всесезонний |
| Тип виробу | Намет |
| Користувальницькі характеристики | |
| karkas | Дюрапол 8,5 мм |
| kolichestvoMest | 2 |
| materialKarkasu | Дюрапол |
| naznachenie | Піший та гірський туризм, Піший та гірський туризм, Піший та гірський туризм |
| raspolozhenieKarkasa | Внутрішнє |
| sezonnost | весна - літо - осінь |
| ves | 4 кг |
| vesPalatki | 4-5 кг |
| vmestimost | 2 |
| vodonepronicaemostDna | 8000 мм у ст |
| vodonepronicaemostTenta | 6000 мм у ст |
| Код Розетка | 213814 |
| Кратність в коробці | 4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 217 ₴











