Опис
Палатка Tramp Stalker 3 V2.
Тридугова модель конструкції "полісфера" з просторим тамбуром, двома входами та сніжною спідницею периметром зовнішнього тенту.
Дуги з алюмінію.
Час використання: весна, літо, осінь та рання зима.
Призначення: піший і гірський туризм.
Особливості:
- Алюмінієвий каркас
- Снігова спідниця для захисту від снігу, дощу та вітру
- Двошарова конструкція з двома входами
- Входи внутрішнього намету дубльовані москітною сіткою
- Великий місткий тамбур
- Зовнішній тент намету стійкий до ультрафіолетового випромінювання
- Усі шви проклеєні
- Зовнішній тент має просочення, що затримує поширення вогню
- Два вентиляційні клапани
- Світловідбивні відтяжки й елементи на вентиляції
Характеристики:
Тип: Універсальний намет
Кількість місць: 3
Вага намету: 4,6 кг
Розміри: 220 х 370 х 130 см
Кількість входів: 2
Тент: 100% Поліестер 75D/190T RipStop 6000 мм ст.
Внутрішній намет: 100% повітропроникний поліестер
Дно: 100% Поліестер 75D/190T 8000 мм в. ст.
Каркас: сплав ALU 7006 8,5 мм
Розмір в упаковці: 21 x 45 x 24 см
Намет доступний в інших розмірів.
Намет Tramp Stalker 3 (v2) TRT-076
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Кемпінгові |
| Тип виробу | Намет |
| Користувальницькі характеристики | |
| karkas | Алюміній 8,5 мм |
| kolichestvoMest | 3 |
| materialKarkasu | Алюміній |
| naznachenie | Піший та гірський туризм, Піший та гірський туризм, Піший та гірський туризм |
| osobennosti | Снігова спідниця |
| raspolozhenieKarkasa | Внутрішнє |
| sezonnost | весна - літо - осінь |
| ves | 4,6 кг |
| vesPalatki | 4-5 кг |
| vmestimost | 3 |
| vodonepronicaemostDna | 8000 мм у ст |
| vodonepronicaemostTenta | 6000 мм у ст |
| Код Розетка | 745309 |
| Кратність в коробці | 4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 994 ₴







