Універсальний намет Tramp Stalker 4 (V2). Тридугова модель конструкції напівсфера з просторим тамбуром, двома входами та снігозахистом по периметру зовнішнього тента. Дуги з алюмінію. Час використання:весна, літо, осінь тарання зима. Призначення:піший і гірський туризм. Особливості: алюмінієвий каркас захисний клапан для захистувід снігу,дощу і вітру 2 входиі 1 тамбур, входи внутрішнього намету продубльованімоскітноюсіткою двошарова конструкція зовнішній тент намета стійкий до ультрафіолетових променів зовнішній тент має просочення, що затримує розповсюдження полум`я великий місткий тамбур два вентиляційних клапана світловідбиваючі відтяжки та елементина вентиляції всішвипроклеєні Характеристики: Тип: Універсальний намет Кількістьмісць: 4 Вага намета: 5кг Розміри: 220 х 410 х 140 см Кількість входів: 2 Матеріал каркаса: Alu 7006, 8.5 мм Матеріал дна: 100% Polyester 75D/190T 8000 мм в. ст. Матеріал тента: 100% Polyester 75D/190T RipStop 6000 мм в. ст. Матеріал внутрішнього намета: 100% дихаючий polyester Розм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Трекінгові |
| Тип виробу | Намет |
| Користувальницькі характеристики | |
| karkas | Алюміній 8,5 мм |
| kolichestvoMest | 4 |
| materialKarkasu | Алюміній |
| naznachenie | Піший та гірський туризм, Піший та гірський туризм, Піший та гірський туризм |
| osobennosti | Снігова спідниця |
| raspolozhenieKarkasa | Внутрішнє |
| sezonnost | весна - літо - осінь |
| ves | 5 кг |
| vesPalatki | 5-6 кг |
| vmestimost | 4 |
| vodonepronicaemostDna | 8000 мм у ст |
| vodonepronicaemostTenta | 6000 мм у ст |
| Код Розетка | 745359 |
| Кратність в коробці | 4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 894 ₴







