Опис
Кресло Tramp Comfort TRF-030
Tramp Comfort — Модель забезпечена надійним механізмом регулювання кута нахилу спинки, яким просто та зручно скористатися навіть із положення сидячи.
Завдяки регулюванню висоти ніжок ви можете встановити це крісло навіть на скаті гребінці.
Стійкість крісла забезпечують широкі опорні насадки на ніжки.
Матеріал сидіння — поліестер підвищеної щільності з вологозахисним покриттям PVC.
Оптимально для великих і розлих чоловіків.
Особливості:
Регульований нахил спинки
Регульовані по висоті ніжки
Збільшений розмір сидіння
Ніжки збільшеної площі
Характеристики:
Розміри: Cиденье 61 х 55 см;
Висота спинки 68 см;
Висота від підлоги до сидіння 34-42 см.
Материал: сталь, Polyester Oxford 600D PVC
Розмір у коробці: 80 х 19 х 62 см.
Кресло Tramp Comfort TRF-030
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Країна виробник | Китай |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою |
| Користувальницькі характеристики | |
| dopustimeNavantagennya | 150 кг |
| material | Сталь, Polyester Oxford 600D PVC |
| materialKarkasu | Сталь |
| tip | Крісло |
| ves | 5 кг |
| Вага в упаковці | 6,7 кг |
| Розмір в пакованні | 0,094 м3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 292 ₴









