Опис
Кресло Tramp Elite TRF-043
КріслоTramp Elite — кемпінгове крісло класу Люкс.
Найкомфортніше крісло в лінійці коропових меблів від Tramp.
Ви можете регулювати кут нахилу спинки крісла не встаючи.
Регулювання здійснюється спеціальним механізмом вмонтованим у підлокітники.
Якщо вам потрібно відкинутися назад для відпочинку та розслаблення — підніміть підлокітники та потягніть їх «назад-на себе», якщо вам потрібно буде швидко піднятися з крісла — підніміть підлокітники та перемістіть їх «від себе-вперед».
Подовжену спинку оцінять користувачі високого зросту.
Винятковий рівень комфортного відпочинку в цьому кріслі забезпечують вставки в сидіння з приємного мікрофлісу.
Особливості:
Регульовані ніжки.
Нахил спинки регулюється не встаючи з крісла через механізм у полокітниках.
Спинка покрита флісом.
Характеристики:
Розмір сидіння: 52 х 43 см
Висота спинки: 72 см
Матеріал: Сталь, фліс, Polyester Oxford 600D PVC
Вага: 6,8 кг
Максимальне навантаження: 150 кг.
Кресло Tramp Elite TRF-043
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Країна виробник | Китай |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою і підлокітниками |
| Користувальницькі характеристики | |
| dopustimeNavantagennya | 150 кг |
| material | Сталь, фліс, Polyester Oxford 600D PVC |
| materialKarkasu | Сталь |
| tip | Крісло |
| ves | 6,8 кг |
| Вага в упаковці | 7,5 кг |
| Код Розетка | 19372871 |
| Розмір в пакованні | 0,09 м3 |
- Ціна: 5 517 ₴








