Крісло Tramp Fisherman Light Допустиме навантаження: 150 кг Вага: 5 кг Дистриб'ютор в Україні Торговий дім "Абрис" м. Київ, info@tramp.ua, tramp.ua Країна виробництва: Китай Дата виготовлення: 06.2021 Гарантійний термін: 1 рік
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Країна виробник | Китай |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою |
| Користувальницькі характеристики | |
| dopustimeNavantagennya | 150 кг |
| material | 600D Oxford Polyester , неопрен |
| materialKarkasu | Сталь |
| tip | Крісло |
| ves | 5 кг |
| Вага в упаковці | 5,2 кг |
| Код Розетка | 19373102 |
| Розмір в пакованні | 0,058 м3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 352 ₴











