Опис
Кресло Tramp Fisherman TRF-032
Міцне та стійке кропове крісло Tramp Fisherman слугуватиме вам довго та надійно.
Оптимальне рішення для фанатів, які виїжджають на риболовлю що вихідні.
Міцна сталева рама витримує навантаження до 150 кг. Забезпечено зручними і широкими сталевими підлокітниками.
Кут нахилу спинки фіксований.
Тканина сидіння — міцний посилений поліестер із вологозахисним PVC покриттям.
Спинка з м'яким і широким неопреновим підголівником.
Ніжки регулюються за висотою, на кінцях ніжок — широкі накладки збільшують площу опори та стійкість крісла.
Крісло можна встановлювати на похилих площинах — наприклад, на стінках гребінців.
Особливості:
Спинка покрита опором.
Регульовані по висоті ніжки.
Сталеві підлокітники.
Опори ніжок збільшеної площі.
Характеристики:
Розміри: Сидіння 48 х 42 см; Висота спинки 52 см; Висота від підлоги до сидіння 32-42 см
Матеріал: сталь, Polyester Oxford 600D PVC, неопрен
Розмір у коробці: 74 х 16 х 64 см
Максимальне навантаження: 150 кг
Вага: 5,8 кг.
Кресло Tramp Fisherman TRF-032
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Країна виробник | Китай |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою і підлокітниками |
| Користувальницькі характеристики | |
| dopustimeNavantagennya | 150 кг |
| material | сталь, Polyester Oxford 600D PVC, неопрен |
| materialKarkasu | Сталь |
| tip | Крісло |
| ves | 5,8 кг |
| Вага в упаковці | 6 кг |
| Код Розетка | 19374796 |
| Розмір в пакованні | 0,075 м3 |
- Ціна: 4 330 ₴









