Опис
Крісло Tramp Fisherman Ultra TRF-041
Міцне та стійке кропове крісло Tramp Fisherman Ultra слугуватиме вам довго та надійно.
Оптимальне рішення для фанатів, які виїжджають на риболовлю що вихідні.
Міцна сталева рама витримує навантаження до 150 кг, зручні та широкі сталеві підлокітники.
Кут нахилу спинки регулюється.
Тканина сидіння — міцний посилений поліестер із вологозахисним PVC покриттям.
Спинка з м'яким і широким неопреновим підголівником.
Ніжки регулюються за висотою, на кінцях ніжок — широкі накладки збільшують площу опори та стійкість крісла.
Крісло можна встановлювати на похилих площинах — наприклад, на стінках гребінців.
Особливості:
Регульований нахил спинки.
Регульовані ніжки.
Спинка покрита опором.
Сталеві підлокітники.
Ніжки збільшеної площі.
Характеристики:
Розмір сидіння: 48 х 42 см
Висота спинки: 60 см
Материал: Сталь, Polyester Oxford 600D
Вага: 5,8 кг
Максимальне навантаження: 150 кг.
Крісло Tramp Fisherman Ultra TRF-041
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Країна виробник | Китай |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою і підлокітниками |
| Користувальницькі характеристики | |
| dopustimeNavantagennya | 150 кг |
| material | сталь, Polyester Oxford 600D PVC, неопрен |
| materialKarkasu | Сталь |
| tip | Крісло |
| ves | 5,8 кг |
| Вага в упаковці | 6,8 кг |
| Код Розетка | 19379794 |
| Розмір в пакованні | 0,088 м3 |
- Ціна: 4 888 ₴










