Опис
Кресло Tramp Simple TRF-040
Легке складане крісло Tramp Simple — зручне для відпочинку на природі, легко складається й займає мінімум місця під час транспортування.
Особливості:
Крісло складається "зонтиком".
У комплекті чохол.
Характеристики:
Розміри: 80 х 47 х 45 см, сидіння 45 х 45 см, у складеному вигляді 85 х 27 х 35 см
Матеріал рами: сталь
Материал: Polyester Oxford 600D PVC
Вага: 3,8 кг
Максимальне навантаження: 90 кг.
Кресло Tramp Simple TRF-040
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Країна виробник | Китай |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою і підлокітниками |
| Користувальницькі характеристики | |
| dopustimeNavantagennya | 120 кг |
| material | Сталь, Polyester Oxford 600D PVC |
| materialKarkasu | Сталь |
| tip | Крісло |
| ves | 3,8 кг |
| Вага в упаковці | 4 кг |
| Код Розетка | 19381320 |
| Розмір в пакованні | 0,029 м3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 200 ₴











