Крісло Tramp Standart TRF-037
Класичний легкий складаний кемпінговий стілець.
Сидіння з міцної посиленої тканини, покритої PVC для більшої вологостійкості.
Широкі підлокітники з вшитою підставкою під напої.
Крісло легко складається за принципом «трості» й упаковується в транспортний чохол.
Займає мінімум місця під час транспортування
Характеристики:
Розмір сидіння: 60 х 48 х 42 см
Розмір спинки: 58 х 47 см
Материал: сталь, Polyester Oxford 600D PVC
Вага: 4,5 кг
Максимальне навантаження: 90 кг.
Крісло Tramp Standart TRF-037
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Країна виробник | Китай |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою і підлокітниками |
| Користувальницькі характеристики | |
| dopustimeNavantagennya | 90 кг |
| material | Сталь, Polyester Oxford 600D PVC |
| materialKarkasu | Сталь |
| tip | Крісло |
| ves | 4,5 кг |
| Вага в упаковці | 4,9 кг |
| Код Розетка | 19381411 |
| Розмір в пакованні | 0,09 м3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 132 ₴










