Опис
Палатка Tramp SCOUT 3 (v2)
Універсальний тримісний туристичний намет Tramp SCOUT 3 (V2) — проста у встановленні, добре вентильована модель із внутрішнім розташуванням каркаса, двома входами та двома тамбурами.
Призначення: піший і гірський туризм, риболовля, відпочинок на природі.
Час використання: весна — літо — осінь.
Особливості:
- Двошаровий намет із двома входами
- Зовнішній тент намету стійкий до ультрафіолетового випромінювання
- Зовнішній тент має просочення, що затримує поширення вогню
- Два вентиляційні клапани
- Світловідбивні відтяжки й елементи на вентиляції
- Усі шви проклеєні
- Ідеальна для туристичних походів у весняну, літню та осінню пору
Характеристики:
Вага: 4 кг
Місткість: 3
Тент: 100% Поліестер 75D/190T RipStop 6000 мм ст.
Внутрішній намет: 100% повітропроникний поліестер
Дно: 100% Поліестер 75D/190T 8000 мм ст.
Каркас: Durapol 8,5 мм
Розміри: 320 х 220 х 120 см
Розмір в упаковці: 18 x 60 x 20 см
Намет доступний в інших розмірів і кольорах.
Намет Tramp Scout 3 (v2) green UTRT-056 New
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Зелений |
| Призначення | Трекінгові |
| Тип виробу | Намет |
| Користувальницькі характеристики | |
| karkas | Дюрапол 8,5 мм |
| kolichestvoMest | 3 |
| materialKarkasu | Дюрапол |
| naznachenie | Піший та гірський туризм, Піший та гірський туризм, Піший та гірський туризм |
| raspolozhenieKarkasa | Внутрішнє |
| sezonnost | весна - літо - осінь |
| ves | 4 кг |
| vesPalatki | 4-5 кг |
| vmestimost | 3 |
| vodonepronicaemostDna | 8000 мм у ст |
| vodonepronicaemostTenta | 6000 мм у ст |
| Кратність в коробці | 4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 292 ₴











