
Намет з автоматичним каркасом Tramp Quick 2 (v2) green UTRT-096
4 851 ₴
- В наявності
- Код: UTRT-096
Опис
Намет з автоматичним каркасом Tramp Quick 2
Туристичний автоматичний намет-трансформер, з вбудованим зовнішнім каркасом типу «зонтик».
Надшвидке встановлення — намет збирається менш ніж за хвилину:
- дістаньте намет із чохла
- розверніть його
- потягніть за шнур автоматичного механізму у верхній частині намету та зафіксуйте його.
- встановіть намет і скріпіть кольями
- все =)
Водночас намет Tramp Quick має високі показники захисту від опадів: тент — 6000 мм, дно — 10 000 мм.
Призначення: туризм, кемпінг, активний відпочинок на природі, автомобільні подорожі, риболовля, дитячий туризм, сімейне дозвілля.
Сезонність використання: тепла пора року з травня до вересня
Перевага використання в конструкції намету зовнішніх дуг:
- Зручність установлення під час дощу (здатка ставиться тент, а потім під прикриттям пристібається внутрішній намет, який залишається сухим).
- Можливість набагато швидше складати та ставити сухий намет — досить дістати (або ввести) дуги в кишені на тенті.
- Конструкція намету стійкіша до вітру, ніж класичний намет із дугами "всередині", завдяки сильнішому тентовому натягу та жорсткій фіксації дуг.
- Зовнішні дуги сильніше натягують зовнішній тент, завдяки чому конденсат швидше скочується по внутрішній поверхні, не затікає в спальний відсік.
- Завдяки зовнішньому розташуванню дуг простір між шарами намету стає більшим, завдяки чому поліпшується вентиляція й знижується кількість конденсату, що утворюється.
- Можна використовувати намет як тент, не приєднуючи внутрішній спальний відсік.
Особливості:
- Зовнішній автоматичний каркас типу umbrella frame.
- Два входи-виходи з двома тамбурами, продубльованих антимоскітною сіткою, забезпечать комфортну вентиляцію в спеку та доступ із будь-якого боку.
- Основні двері та сітки обладнані двосторонньою фурнітурою, що дає змогу зручно відкривати та закривати їх як зовні, так і зсередини.
- Дуги виготовлені з гнучкого трубчастого склопластику, здатного витримувати високі навантаження. Кріплення між секціями й автоматичний механізм виготовлені з високоякісного міцного пластику.
- Спальний відсік намету обладнаний 2 кишенями всередині для зберігання необхідних дрібниць, гачком під сітчастим куполом для підвішування ліхтарика та пілочкою із сітки, яка за потреби підвішується під стелю намету.
- Намет комплектується стропами та сталевими кілочками для фіксації намету до землі.
Характеристики:
Місткість: 2
Вага: 3,2 кг
Розміри спального місця: 130 х 210 см
Каркас: автоматичний, umbrella frame, фіберглас 7,9 мм
Тент: поліестер 75D/190 T Diamond Ripstop, 6000 мм
Дно: терпаулін, 10 000 мм
Внутрішній намет: повітропроникний поліестер
Розміри в пакованні: 66 х 18 х 18 см
Ремонтний набір у комплекті
Колір: зелений
Намет доступний у тримісній версії Quick 3 (v2) green.
Намет Tramp Quick 2 (v2) green UTRT-096 New
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| karkas | Дюрапол 8,5 мм |
| kolichestvoMest | 2 |
| materialKarkasu | Дюрапол |
| naznachenie | Піший та гірський туризм, Піший та гірський туризм, Піший та гірський туризм |
| raspolozhenieKarkasa | Внутрішнє |
| sezonnost | весна - літо - осінь |
| ves | 3,7 кг |
| vesPalatki | 3-4 кг |
| vmestimost | 2 |
| vodonepronicaemostDna | 8000 мм у ст |
| vodonepronicaemostTenta | 6000 мм у ст |
| Кратність в коробці | 4 |
- Ціна: 4 851 ₴










